Sejur in antalya. Sejururi in TUI Magic Life Belek

Tui Magic Life Belek

5 *
Belek, Turcia
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
  • Hotel Tui Magic Life Belek
Descriere
Tui Magic Life Belek este un resort de 5 stele construit in stil marocan, localizat in Antalya, langa plaja de nisip si apele cristaline.

Localizare
Tui Magic Life este localizat in Belek, pe plaja, la 3 km de centrul orasului, 35 km de aeroportul Antalya, 42 km de centrul orasului Antalya.

Facilitati hotel
Restaurant & baruri: 1 restaurant principal cu capacitate de 650 persoane, 4 restaurante a la carte: Turkish, Magic 5, Green Street, Fish, lobby bar, Life Pool Bar, Golf lounge, bar pe plaja.
Plaja & piscina: Hotelul detine mai multe piscine interioare si exterioare, piscine pentru copii, piscina cu tobogane. Sezlongurile, umbrelele, saltelele si prosoape de plaja sunt incluse.
Servicii si facilitati incluse: darts, boccia, shuffleboard, Zumba, spinning, aerobic, step aerobic, pilates, stretching, kangoo jump, tenis, mountainbike, canoe, volei pe plaja, centru fitness, sezlonguri, umbrele, saltele si prosoape de plaja, patut pentru copii, scaune inalte pentru copii, Magic Mini Lounge, internet corner, acces internet WLAN in Life Lobby, seif in camera, mini fotbal, mini bar.
Servicii si facilitati contra cost: lectii private de tenis, billiard, masaj, baie turceasca, peeling, solar, jocuri mecanice, sporturi de apa motorizate precum banana, jetski, parasailing, servicii spalatorie si curatatorie, telefon, fax, copiator, servicii medicale, baby sitting, inchirieri masini, coafor, centru comercial, room service, internet wireless mai putin in lobby, Jacuzzi, masaj.

Dotari camere
Hotelul detine 368 de camere impartite astfel: 42 Life basic fara balcon, 181 Life standard cu balcon, 2 Life handicapped, 6 Life dublex suite, 6 Life family suite, 2 Life suite, 1 King suite, 14 Life junior suite, 66 Mood standard, 2 Mood handicapped, 8 Mood junior suite, 10 Junior suite cu Jacuzzi, 16 Mood family suite, 9 Mood suite, 3 Residence villa.
Toate camerele sunt dotate cu balcon sau terasa, aer conditionat, baie cu WC, dus sau cada, alarma de incendiu, uscator de par, mini bar, TV prin satelit, telefon in baie, telefon cu linie directa.

Concept All Inclusive
Doar bauturile alcoolice si non alcoolice locale sunt incluse in conceptul All Inclusive
Mic dejun 07.00-10.00
Mic dejun tarziu 10.00-11.00
Pranz 12.30-14.30
Pranz pentru copii 12.00-13.00
Gustari 12.30-16.00
Cina 19.00-21.30
Gustari 00.00-01.00
Restaurantele a la carte 19..-21.30
Cafea si prajituri 16.30-17.30


Camera 1
+ Adauga camera
Varsta copiilor la
data plecarii?
Aplica
Camera 2
+ Adauga camera - Sterge camera
Varsta copiilor la
data plecarii?
Aplica
Ofertele hotelului
Meteo