Sejur in antalya. Sejururi in Voyage Sorgun

Voyage Sorgun

5 *
Side, Turcia
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
  • Hotel Voyage Sorgun
Descriere
Voyage SorgunLocalizare:
Voyage Sorgun se afla la 75 km de Antalya, 65 km de aeroport, 3 km de Managvat si Side si se intinde pe o suprafata de 87.000 m. Hotelul a fost construit in anul 1989 iar ultima renovare a avut loc in 2014-2015.

Facilitati hotel:
Hotelul este format dintr-o cladire principala cu 4 etaje si bungalow-uri cu 2 sau 3 etaje si pune la dispozitia oaspetilor sai urmatoarele facilitati: 4 lifturi in cladirea principala, plaja privata de nisip si pietricele, piscine exterioare, piscina interioara, aqua park cu 5 tobogane si un tobogan pentru copii, un restaurant principal, 6 restaurante a la carte cu specific chinezesc, japonez, grecesc, turcesc, Italian, steak house, doua restaurant pentru servirea gustarilor, baruri: restaurant bar, relax pool bar, praga beach bar, pool snack bar, lounge bar, terrace bar, lobby bar, vitamin bar, beach bar, patiserie, mini club pentru copii cu varste intre 4-12 ani, club pentru adolescenti 13-16 ani, loc de joaca si diverse activitati pentru copii, babysitting, centru spa.
Servicii gratuite: parcare, umbrele, saltele, sezlonguri si prosoape de plaja, sauna, hamam, biblioteca, seif la receptie, discoteca, centru fitness, boccia, darts, volei pe plaja, tenis de masa cu minge si racheta, mini cinema, tenis de camp cu minge si racheta, animatie pe timpul zilei si seara, muzica live.
Servicii contra cost: spalatorie si curatatorie, magazine de bijuterii, suveniruri, coafor, rent a car, chioscuri, servicii medicale, telefon si fax, spa si wellness, sporturi de apa, sala de jocuri, billiard, bowling.Dotari camere:
Mainbuilding standard au 31 m si sunt dotate cu un pat dublu, aer conditionat, patchet laminat, mini bar, seif digital, televizor LCD, baie cu dus, sc prosoape, uscator de par, oglinda cosmetica, papuci. Pot avea sea view sau land view.
Standard bungalow au 35 m si sunt dotate cu un pat dublu, aer conditionat, patchet laminat, mini bar, seif digital, televizor LCD, baie cu dus, sc prosoape, uscator de par, oglinda cosmetica, papuci
Mainbuilding family room au 50 m, sunt formate din 2 dormitioare, un pat dublu, doua paturi single, aer conditionat, patchet laminat, mini bar, seif digital, televizor LCD, baie cu dus, sc prosoape, uscator de par, oglinda cosmetica, papuci.
Bungalow family room au 53 m, sunt formate din 2 dormitioare, un pat dublu, doua paturi single, aer conditionat, patchet laminat, mini bar, seif digital, televizor LCD, baie cu dus, sc prosoape, uscator de par, oglinda cosmetica, papuci. Concept Ultra All Inclusive
Mic dejun 07.00-11.00
Pranz 12.30-14.30
Cina 19.00-22.00
Mic de jun a la carte- necesita rezervare 09.00-11.00
Pranz pentru copii 12.00-14.30
Cina pentru copii 18.30-20.30
Gustare pe plaja 12.30-16.00
Gustare la piscina 12.30-16.00
Clatite turcesti 12.00-18.00
Gustare la miezul noptii 22.022-07.00
Patiserie 10.00-18.00
Inghetata 11.00-18.00
Fructe 15.00-17.00
Camera 1
+ Adauga camera
Varsta copiilor la
data plecarii?
Aplica
Camera 2
+ Adauga camera - Sterge camera
Varsta copiilor la
data plecarii?
Aplica
Ofertele hotelului
Harta
Meteo